Unicampus, sektördeki 25. yılını dolduruyor. Tüm Türkiye’deki  müşterilerine tecrübeli, kaliteli, güvenilir hizmetler sunuyor.

 

Unicampus, eğitim sektöründeki engin tecrübelerini eğitim turizmi ile birleştirip gençlerimize ve çocuklarımıza yeni ufuklar açmak amacıyla ingilizce öğretmeni Nail Oturgan tarafından kurulmuştur.

Unicampus kurulduğu ilk günden bugüne kadar yaptığı tüm etkinliklerde ve organizasyonlarda gençlerimize ve çocuklarımıza değer katmayı hedeflemiştir. Alanında uzman kadrosuyla eğitim turizmi konusunda müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Unicampus, düzenlediği sayısız etkinlik ve organizasyonda iş süreçlerinin eksiksiz ve hatasız olmasını çalışma prensibi olarak benimsemiştir. Unicampus, turizm sektöründe geliştirdiği tüm projelerle  çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceğini her zaman ön planda tutmaktadır. Dünya vatandaşı olmak, dünyayı tanımak  ve anlamak Türkiye’deki tüm gençlerin en temel hakkıdır. Unicampus olarak çocuklarımızın ve gençlerimizin yani sevgili öğrencilerimizin daha fazla keşfetmesini sağlayacak   Cern, Nasa, Kutup Işıkları, AB Gezileri, Tematik Kamplar ve Uluslararası Festivaller gibi etkinliklerle bu amaca hizmet etmeyi amaçlamaktadır.

Hizmet Anlayışımız

 

Tüm etkinliklerimizde ve projelerimizde çocuklarımızda farkındalık yaratmak için ön çalışmalar yapıyoruz. Bunların sonucunda bu etkinliklere katılan çocuklarımız, farklı ülkelerdeki yaşıtlarıyla aynı bilgilere sahip olmanın mutluluğunu yaşayıp, sahip olduklarının değerini bir kez daha fark ediyorlar.

Eğitimci olmak, sevmektir, hissetmektir, çocukların yaşamlarına dokunmaktır. Çünkü çocukların dünyasında sevdiğin, öğretebildiğin, dokunabildiğin sürece varsın.

Bizim gezilerimizde, bir eğitimci olarak bunları yaşıyor ve yaşatıyoruz. Çocuklarımız bizim için, ülkemiz için, dünya için ve geleceğimiz için çok önemlidirler. Bizler de bunun farkında olarak, bunu yaşatırız.

Ben ve ekibim elimizdeki emanetlerin ne kadar değerli ve sevgili olduklarının farkındayız ve onlara dünya vatandaşı olma yolunda katkıda bulunmaya devam ediyoruz.

Biz yaptığımız işi çok seviyoruz. Çocuklarımıza yeni ufuklar açmak, Dünya’nın sayılı yerlerini tanıtmak ve vizyonlarına değer katmak bizim için en değerlisi.

 

 

NAİL OTURGAN

Unicampus Kurucusu
Genel Müdür